BİZ

Taya İletişim

reklamcılık, halkla ilişkiler, organizasyon ve medya danışmanlık dahil olmak üzere çok yönlü ve profesyonel bir hizmet portföyü ile müşterilerine hizmet verir.

Kurum ve Markaların

durum analizi, marka konumlandırması, strateji oluşturma, yaratıcı fikir, pazarlama iletişimi ve performans değerlendirme süreci ile müşterilerinin sektör içinde fark yaratmasını, hedef kitleye ve paydaşlara doğru mesaj iletmesini sağlar.

Hızlı ve çözüm odaklı

stratejisi ile fikir yaratılması, planlanması ve uygulanarak sonuçlanmasına kadar her aşamada ihtiyaçları karşılar.

Organizasyon

ve etkinlik faaliyetlerinde projenin en alt detaylarından başlayan planlama çalışmaları ile mekan seçimi, süsleme, konaklama, ağırlama, catering, ulaşım, güvenlik, kriz yönetimi, ses-ışık düzeni, sahne ve podyum prodüksiyonu gibi tüm ihtiyaçları karşılar.

Kampanya, lansman, kongre, konferans, açılış, gala geceleri ve promosyon gibi organizasyonlar için ürün geliştirme, tanıtım malzemeleri, grafik-tasarım hizmetlerini profesyonel ekibi ile en iyi ve en pratik şekilde sunar.

İletişim Danışmanlığı

halkla ilişkiler ve medya konularında marka bilinirliliğini artırmak, doğru kanallar ve doğru mesajlar ile hedef kitlenin dışında kurumun ve markanın paydaşlarla iletişimini güçlendirecek faaliyetleri yürütür.